Listopad 2010

ECLIPSE-BELLA A JACOB

7. listopadu 2010 v 11:38 | Nikky Lautner |  photo


Edward and Bella - fan art

6. listopadu 2010 v 18:32 | Nikky Lautner |  photo

FM Bella with Edward and Renesmee

6. listopadu 2010 v 18:31 | Nikky Lautner |  photo
Tyhle FM jsou skvělé! Vypadají jako opravdové !

Kristen Stewart Talks Being A Godmom And Motherhood

6. listopadu 2010 v 18:29 | Nikky Lautner |  Kristen
V nacházející dílu The Twilight Saga: Breaking Dawn, se postava Kristen Stewart Bella Swan stane matkou. Ale pro reálnou herečkou je to těžké na pochopení.

"Moje nejlepší kamarádka má zrovna dítě. Je v mém věku. Tak teď budu matkou, což je ... šílený." řekla dvaceti letá herečka během rozhovoru pro propagaci jejího nového filmu Welcome to the Rileys.


Kristen Stewart: Chtěli mě jako striptérku!

6. listopadu 2010 v 18:26 | Nikky Lautner |  Kristen
Kristen Stewart (20) jde z jednoho filmu do druhého. Její nejnovější role je studentka Mallory ve filmu Welcome to the Rileys. Právě po útěku z domu se Mallory začne živit striptýzem v nočních klubech.

Když se Kristen na novou roli chystala, několik klubů navštívila a pobírala chytrosti a rady do samotných striptérek. Co ji ale překvapilo, že v jednom podniku v New Orleans ji nabídli, zda by pro ně také nechtěla pracovat.

"Během práce na tomhle filmu mě překvapilo už to, jak je snadné, chlubit se svým tělem, svou sexualitou," začíná vysvětlovat Kristen. "Šli jsme s režisérem a kostýmní výtvarnicí omrknout nějaké striptýzové kluby. Byly jsme tam uprostřed odpoledne, a řeknu vám, v tuhle dobu tam vážně chodí hodně zvláštní lidi. No a já jsem tam rovnou dostala přímou nabídku k práci!"

Více v cč.

Twilight

6. listopadu 2010 v 18:24 | Nikky Lautner |  twilight


Team Jacob Black

6. listopadu 2010 v 18:14 | Nikky Lautner |  twilight


Eclipse DVD with iphone case !

6. listopadu 2010 v 17:55 | Nikky Lautner |  photo
http://4.bp.blogspot.com/_oqAoYoS8fHs/TMwxkIc9sFI/AAAAAAAAPiE/1CYPh_DtQJ8/s1600/1.jpg


The Hot Seat: Kristen Stewart

6. listopadu 2010 v 17:51 | Nikky Lautner |  Kristen
Kristen Stewart je často malována jako jedna z nejvíce nepříjemných, plachých, a znuděných Hollywoodských hvězd v záři reflektorů, ale to dobré i to horší, je to všechno propletené mezi Twilight a její romantickou hrdinkou Bellou Swan. 20ti letá herečka Welcome to the Rileys která hraje Mallory, dospívající striptérku na útěku, která si brzo vytvoří intenzivní pouto s žalem zasaženým Dougem (James Gandolfini), který ztratil svou dceru při autonehodě. Společně tvoří o něco nefunkční rodinu. Mluvili jsem se Stewart o Twilight, Rileys a o vysedávání ve striptýzových klubech.

Vypadáte velice přitáhnutá k rolím, ve kterých hrajete někoho, kdo je vzpurný, neustále za něco emotivně i fyzicky bojuje. Za co nejtěžší bojuje Mallory?
Myslím, že se jen snaží přežít. Měla drsnou výchovu od které přijala něco o základní úrovni. Pro dívku v normálním životě je to těžké, ale pustila se do ulic ... ona si neuvědomuje, co lidé potřebují mít, že ona potřebuje mít schopnost věřit, přijmout a milovat ostatní lidi. Ona vidí a ochutnává to s Dougem, uvědomuje si, že to může mít, že ještě není mrtvá.

Film jste natáčela mezi Twilight a New Moon, předtím, než Twilight kdokoliv vidět, a byla jste ještě velmi mladá. Cítila jste se v tomto bodě vašeho života připravená hrát prchající striptérku?
Myslím, že mi bylo 16 nebo možná čerstvě 17 když jsem to četla [scénář k Welcome to the Rileys]. Měla jsem opravdu strach, a byla jsem opravdu ráda, že si našla právě čas kdy jsem stála na nohou, protože jsem nebyla v pozici hrát tuhle roli (pak). Moc sem do toho nechtěla skákat. Bála jsem se toho.

Co se změnilo, kromě toho, že už jste trochu starší?
Aby jste to mohli správně zahrát a aby to nebylo celé jako podvod, šli jsme do striptýzových klubů a mluvila jsem s děvčaty u tyčí. [Režisér] Jacke Scott mi dal všechny tyto skvělé knihy, nahrávky, rozhovory a příběhy dětmi, kteří vyrostli na ulici.

Mluvila jste s dívkami, které vyrostli na ulici, nebo jste byla jen v klubech?
Nechtěla jsem mluvit s uprchlíky v přístřešcích. Nepoznala jsem nikoho pod, myslím, že 25? Mluvila jsem právě jen s dívkami, které mi říkali legrační historky. Neměli jsme proniknout do jejich historie, ale knihy a věci, které mi Jake poskytnul byli přímo na to.

Jaká kniha byla nejlepší?
Kruci, je trochu legrační říct to lidem - je tam zejména jedna kde bylo pár věci, které byli perfektní a fotky která byli překrásné a srdcervoucí, prostě divný. Jmenuje se to Raised by Wolves. Je to vážně dobrý. Ten chlap si v podstatě získal děti z ulic v Hollywoodu.

Co si myslíte o mladých lidech, kteří propadli takovému životu?
Je to trochu zvláštní společnost. Je to svět lidí, kteří žijí v začarovaném kruhu, víte změnili se, jsou zlomení, žijí v podivné existenci. Ale všichni jsou rodina, a funguje jim to. Mallory je sama taková.

Neděsilo tě nějak natáčení filmu?
Když jsme natáčeli, trošku jsem ztratila hlavu. Cítila jsem se tak pohodlně. Doslova jsem si to dupala v okolí města v síťovaných punčochách a v polovičním oblečení, jako kdybych šla od základního tábora a říkala si, "Ne, seru na to. Budu se jen procházet, nebojte se." Neměla jsem absolutně žádný strach. Nikdy nevíte, jestli můžete něco udělat dokud to neuděláte.

Jste pod větším tlakem než většina herců Twilight protože jste změnila svůj typ a své místo.
Jo, ale víte, rozhodně mě to v žádném případě neodradí, ale něco na tom je když jste se mě ptal/a: "Změnilo s něco?". Mělo by to fungovat, ale nefunguje.

Chystáte se natáčet finální film The Twilight Sagy, Braking Dawn. Stále se těšíte nebo jste zoufalá až to skončí?
Nemůžu se toho dočkat, nemůžu se dočkat až to bude .. je to bláznivější, delší, rostoucí. Říkáte si, "Tak kurva už víte co tím myslím?" Ale zároveň je to smutné. Nesmí to být zcela upřímné, ale - vím, že si někteří lidé myslí že jsou špatní - ale když ty herce nemilujte, jsou opravdu špatní.

POTM - listopad 2010

6. listopadu 2010 v 17:50 | Nikky Lautner |  Kristen photo
Pro POTM - Photo of the Month jsem vybrala 4 fotky z filmu The Runaways, ve kterém Kristen hraje Joan Jett. Ve filmu s ní hraje Dakota Fanning, která hrála v New Moon upírku Jane. Já hlasuju pro první fotku, ta je fakt úžasná :)


LÁSKA HOROR TAJEMSTVÍ

4. listopadu 2010 v 11:18 | Nikky Lautner |  twilight
9 mysteriózních faktů,které musí znát každý fanoušek ,,Twilight''!
Bude ted z Robert popstar?
Už delší dobu si Robert pohrává s myšlenkou na svou druhou kariéru zpěváka.Pro soundtrack k ,,How To Be''(2008)napsal tři písně.V prvním díle,,Twilight''jste mohly slyšet dva jeho songy(,,Let Me Sing'' a,,Never Think''),,Pořád jsem ve studiu,pracuji na svých písních''řekl Rob.První album chce ale vydat teprve tehdy,až utichne zmatek kolem jeho osoby...Budou další díly ,,Twilight''?
Ano!Plánování je v plném proudu.,,Breaking Down''bude mít dva díly,natáčecí  práce začali v říjnu.Komplikace:Tay,Rob a Kristen oznámili svůj odchod.Důvod:chtějí licitovat o nových smlouvách,chtějí víc peněz.Můžeme být ale klidní,protože producenti jim je určitě dají.Už je dokonce ohlášen předběžný termín premiéry prvního dílu,,Breaking Down''-mělo by to být 24.11.2011Hnusil se Kristen a Taylorovi jejich filmový polibek?
Na to čekaly miliony fanoušků:v ,,Eclipes'' konečně došlo na filmový polibek Jacoba a Belly!Pro Kristen a Taylora ale bylo těžké tento filmový moment zahrát.,,Přišlo mi to takový hnusný''křenil se Tay.,,Jako bych líbal vlastní sestru!''Jáká je aktuální situace v milostném trojúhelníku mezi Taylorem,Robem a Kristen?
Kdo se tu miluje a kdo ne?Už měsíce hrají Taylor,Rober a Kristen napínavou hru.Nikdy se až do těd jasně nevyjádřili.Ale je tu spousta informací ze zákulisí:Kristen je těhotná,Roba si prý vezme ted na podzim.Při propagační cestě po Evropě se Kristen ukazovala ve velmi důvěrných pózách s Taylorem a postarala se tak a další spekulace o aférce mezi nimi.Tahle bláznivá zamotaná hra bude tutově eště pokračovat.Svoje opravdové city svým fanouškům pravděbodobně nikdy neukážou.Byla Kristen na nějaké zkrášlovací operaci?
Ne!Ale opravdu vážně o tom uvažuje.Protože Kristen se vůbec nelíbí její nohy!,,Nenávidím je!Mám hrozně křvý a šišatý nohy a nejradši bych si je nechala pořádně narovnat!''Co je ve filmu všechno fake?
Při Jacobově scéně běhání se fanouškům často tají dech.V neuvěřitelném tempu se Jacob řítí po filmové plátně.,,Je to fake,''kření se Tay.,,Ve skutečnosti jsem strašně pomalí.Ty scény se dostatečně upravovaly.''I při bojových scénách přišly na řadu triky na počitači.Filmové polibky jsou ale pravé!Bude ted Taylor Spidre-man?
Na tuhle roli se třese spousta herců po tom,co Tobey Maguari(35)pověsil spidermanovský kostým na hřebík,začal se horečně hledat jeho následovník.Tay tu roli chtěl,ale měl silnou konkurenci.Protože taky Logan Lerman(18,,Percy Jackson'')a Zac Efron(22)se chtěli stát novými spider-manem.Volba nakonec padla na Andrew Garfilda(26).Dobře pro Tay:natáčení nového spider-mana by se totiž křížilo s natáčením ,,Breaking Dawn''


Vyletěl team,,Eclipes'' při natáčení málem do povětří?
Průšvihy,smůla a trapasy na natáčení,,Eclipes'':při jedné bojové scéně se těžce zranil Kellan Lutz(25).Z nepozornosti se pořezal ostřím na prsou.Během jednoho natáčecího dne byli zas Robert a Taylor omylem zamčeni ve studiu,protože byl špatně nastaven alarm.Tperve hluboko v noci byli osvobozeni!Nejhořším průšvihem ale byla malá exploze při scéně v kryptě Volturiových.Hned dva refletokry měly zkrat-a vznaly se v plamenech.Plameny pak přeškočily na celý plac.V poslední sekundě se jednomu z asistentů režiséra povedlo ohen uhasit.Cameron Bright(hraje Aleca):,,Ještě chvilku a mohli jsme všichni vyletět do povětří!''


Zhroutil se Taylor na natáčení?
Ve světle reflektorů působí Tay(18) pořád štasně,vesele  totálně ve formě.Ale tenhle americký kluk nám prozradil jedno temné tajemství:už od svých deseti let trpí retless-legs-syndromem(syndrom neklidných nohou).Má poruchy citového vnímání a neustále puzení k pohybu nohou.Tay:,,Často se v noci budím a jsem hyperaktivní!''Následky:ve dne je často unavený,vyčerpaný a malátný.Víckrát muselo být natáčení prerušeno,protože Tay byl totálně hotoví.Musí si o něj fanoušci dělat starosti?Tay:,,Ne vůbec,není žádný důvod k panice!Mám tu nemoc dobře pod kontrolou!''

Nábor SB-éček

3. listopadu 2010 v 12:53 | Nikky Lautner
  1.                                            Přezdívka
  2.                                            Blog
  3.                                           Proč chceš být mím SB-éčkem
  4.                                           Co chceš na diplom?

Breaking Dawn

3. listopadu 2010 v 7:51 | Nikky Lautner |  photo

Rob na letišti

3. listopadu 2010 v 7:50 | Nikky Lautner |  Rob photo

Kellen Lutz

3. listopadu 2010 v 7:49 | Nikky Lautner |  photo

Rob a Kristen s fanoušky

3. listopadu 2010 v 7:49 | Nikky Lautner
http://www.diariotwilight.com/wp-content/uploads/2010/09/Fans_03_001.jpg

Taylor je mezi mrtvimi na internetu

3. listopadu 2010 v 7:48 | Nikky Lautner |  Taylor Lautner
Říká se, že Taylor Lautner prošel do jiného světa předávkování kokainem, zatímco se zabýval orgiemi. Je zřejmé, že osoba, která toto vymyslela, nechtěla moc o hercích přemýšlet. V té době Taylorovi bylo 17, a musel to popřít veřejně. Chudák, velmi špatný a krutý vtip! Všichni víme, že smrt není hra, proto víme že toto je vymyšlené pro zábavu a poškozujeto jiné!!! Ale lidem, kteří žijí, to dělají všude. Naštěstí se můžeme smát, tyto zvěsti tak nepřirozené a děkuji našim oblíbeným hvězdám, kteří se mají velmi čile k světu.
http://themoandthero.com/wp-content/uploads/2010/08/taylor-lautner-moon-job.jpg

Kellan Lutz - new personal photo

3. listopadu 2010 v 7:42 | Nikky Lautner |  photo

Free Upload Images