The Hot Seat: Kristen Stewart

6. listopadu 2010 v 17:51 | Nikky Lautner |  Kristen
Kristen Stewart je často malována jako jedna z nejvíce nepříjemných, plachých, a znuděných Hollywoodských hvězd v záři reflektorů, ale to dobré i to horší, je to všechno propletené mezi Twilight a její romantickou hrdinkou Bellou Swan. 20ti letá herečka Welcome to the Rileys která hraje Mallory, dospívající striptérku na útěku, která si brzo vytvoří intenzivní pouto s žalem zasaženým Dougem (James Gandolfini), který ztratil svou dceru při autonehodě. Společně tvoří o něco nefunkční rodinu. Mluvili jsem se Stewart o Twilight, Rileys a o vysedávání ve striptýzových klubech.

Vypadáte velice přitáhnutá k rolím, ve kterých hrajete někoho, kdo je vzpurný, neustále za něco emotivně i fyzicky bojuje. Za co nejtěžší bojuje Mallory?
Myslím, že se jen snaží přežít. Měla drsnou výchovu od které přijala něco o základní úrovni. Pro dívku v normálním životě je to těžké, ale pustila se do ulic ... ona si neuvědomuje, co lidé potřebují mít, že ona potřebuje mít schopnost věřit, přijmout a milovat ostatní lidi. Ona vidí a ochutnává to s Dougem, uvědomuje si, že to může mít, že ještě není mrtvá.

Film jste natáčela mezi Twilight a New Moon, předtím, než Twilight kdokoliv vidět, a byla jste ještě velmi mladá. Cítila jste se v tomto bodě vašeho života připravená hrát prchající striptérku?
Myslím, že mi bylo 16 nebo možná čerstvě 17 když jsem to četla [scénář k Welcome to the Rileys]. Měla jsem opravdu strach, a byla jsem opravdu ráda, že si našla právě čas kdy jsem stála na nohou, protože jsem nebyla v pozici hrát tuhle roli (pak). Moc sem do toho nechtěla skákat. Bála jsem se toho.

Co se změnilo, kromě toho, že už jste trochu starší?
Aby jste to mohli správně zahrát a aby to nebylo celé jako podvod, šli jsme do striptýzových klubů a mluvila jsem s děvčaty u tyčí. [Režisér] Jacke Scott mi dal všechny tyto skvělé knihy, nahrávky, rozhovory a příběhy dětmi, kteří vyrostli na ulici.

Mluvila jste s dívkami, které vyrostli na ulici, nebo jste byla jen v klubech?
Nechtěla jsem mluvit s uprchlíky v přístřešcích. Nepoznala jsem nikoho pod, myslím, že 25? Mluvila jsem právě jen s dívkami, které mi říkali legrační historky. Neměli jsme proniknout do jejich historie, ale knihy a věci, které mi Jake poskytnul byli přímo na to.

Jaká kniha byla nejlepší?
Kruci, je trochu legrační říct to lidem - je tam zejména jedna kde bylo pár věci, které byli perfektní a fotky která byli překrásné a srdcervoucí, prostě divný. Jmenuje se to Raised by Wolves. Je to vážně dobrý. Ten chlap si v podstatě získal děti z ulic v Hollywoodu.

Co si myslíte o mladých lidech, kteří propadli takovému životu?
Je to trochu zvláštní společnost. Je to svět lidí, kteří žijí v začarovaném kruhu, víte změnili se, jsou zlomení, žijí v podivné existenci. Ale všichni jsou rodina, a funguje jim to. Mallory je sama taková.

Neděsilo tě nějak natáčení filmu?
Když jsme natáčeli, trošku jsem ztratila hlavu. Cítila jsem se tak pohodlně. Doslova jsem si to dupala v okolí města v síťovaných punčochách a v polovičním oblečení, jako kdybych šla od základního tábora a říkala si, "Ne, seru na to. Budu se jen procházet, nebojte se." Neměla jsem absolutně žádný strach. Nikdy nevíte, jestli můžete něco udělat dokud to neuděláte.

Jste pod větším tlakem než většina herců Twilight protože jste změnila svůj typ a své místo.
Jo, ale víte, rozhodně mě to v žádném případě neodradí, ale něco na tom je když jste se mě ptal/a: "Změnilo s něco?". Mělo by to fungovat, ale nefunguje.

Chystáte se natáčet finální film The Twilight Sagy, Braking Dawn. Stále se těšíte nebo jste zoufalá až to skončí?
Nemůžu se toho dočkat, nemůžu se dočkat až to bude .. je to bláznivější, delší, rostoucí. Říkáte si, "Tak kurva už víte co tím myslím?" Ale zároveň je to smutné. Nesmí to být zcela upřímné, ale - vím, že si někteří lidé myslí že jsou špatní - ale když ty herce nemilujte, jsou opravdu špatní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama