Info o Breaking Dawn

1. ledna 2013 v 13:44 | Nikky Cullen
Takže.... můj oblíbený díl Twilight Ságy : Rozbřesk... tady jsou nějaké informace:
Natáčení by mělo začít kolem listopadu tohoto roku a do kin by 1. díl Breaking Dawn vstoupit 18.listopadu 2011.
Druhý díl 16.listopadu 2012 :) musíme si docela počkat, ale určitě to bude stát za to... :)
Informace od Melissa Rosenberg:
Scénář je 80 % hotový.
Porod Renesmee by měl dávat najevo bolest Belly, Edwarda a v podstatě všech co u toho budou... chtějí to udělat co nejzajímavější a ztvárnit podle skutečných pocitů postav.
A ohledně finální scény Melissa řekla toto:
Finální scéna je skutečnou výzvou a u scénáře zabírá celých 25 stran. Snažíme se vytvořit co nejlepší scénář, ale je to zvlášť obtížné v tom, že závěrečná scéna v knize neznamená žádný epický boj v pravém slova smyslu. Naopak obě strany mluví přívětivě a souhlasí s tím nechat, za jistých okolností, jeden druhého na pokoji. V konečném důsledku by tak mohla být filmová závěrečná scéna pro mnohé zklamáním, protože je skutečně málo vzrušující a nevýrazná. (Dokonce i v porovnání s běžným standartem ostatních dílů Twilight ságy.) Sázíme proto především na to, že film bude obsahovat mnoho jiných scén (svatbu, sex, drastický porod, Bellinu přeměnu...), které fanoušky dozajista potěší. (stmivani.eu)
a nakonec HERCI BREAKING DAWN:
První je Drew Roy, který nejspíš v Breaking Dawn bude hrát roli Nahulea. Ve filmu by měl mít dlouhý upletený cop ve vlasech :) Nahuel dokáže Volturiovím že Renesmee není nebezpečná a že je člověk...
Dále Guri Wienberg ,který bude hrát roli Stefana. Myslím že to krásně vybrali - takhle nějak jsem si ho vždycky představovala. Stefan je jeden ze dvou Rumunských upírů, kteří se postaví na Cullenovic stranu aby ochránili Renesmee.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama